Dnia 29 kwietnia, uczniowie klas I-VIII oraz dzieci z oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego naszej szkoły wraz z Panią Dyrektor oraz nauczycielami w szczególny sposób uczcili Święta Majowe:
1 Maja –Święto Pracy, 2 Maja – Święto Flagi, 3 Maja – Święto Konstytucji 3 Maja.
Uczniowie wraz z opiekunami przeszli z flagami przez wieś Przydworzyce. Maszerując chcieli przypomnieć mieszkańcom Przydworzyc, że w najbliższych dniach obchodzimy wyżej wymienione Święta Majowe.
Marsz Patriotyczny w Przydworzycach był nie tylko żywą lekcją historii, ale też pięknym świadectwem pamięci, jedności i miłości do naszej Ojczyzny.











