Święto Szkoły oraz Pasowanie Pierwszoklasistów

20 października – to ważna data w kalendarzu naszej szkoły – 18 lat temu otrzymaliśmy zaszczytne imię – mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”.

Z tej okazji uczniowie klasy V i VI pod kierunkiem pani Marzeny Kucińskiej przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny  przybliżający postać naszego patrona.

Ślubowanie klasy pierwszej to od lat niezwykłe wydarzenie w kalendarzu imprez naszej szkoły, również w  tym roku – zgodnie z tradycją, odbyło się ono 20 października, podczas Święta Patrona naszej Szkoły – mjr. Henryka Dobrzańskiego „HUBALA”.

Był to dzień długo wyczekiwany przez dzieci. Podczas ceremonii troje pierwszoklasistów, w obecności dyrektora szkoły, wójta Gminy Magnuszew, wychowawcy, nauczycieli, swoich rodziców oraz całej szkolnej społeczności, złożyło ślubowanie na sztandar szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.