Warsztaty psychologiczne dla klas IV-VI

W piątek, 24 kwietnia, w ramach zajęć lekcyjnych uczniowie klas IV-VI wzięli udział w wyjątkowych warsztatach prowadzonych przez studentki UKSW w Warszawie, pod hasłem ,,Przemocy-NIE ! ”, poświęconych tematyce różnych rodzajów przemocy.

Spotkanie miało formę ćwiczeń , angażującej zabawy i aktywności dostosowanych do wieku dzieci, dzięki czemu uczniowie mogli w bezpieczny i przystępny sposób zdobywać ważną wiedzę oraz rozwijać umiejętności społeczne.

Panie Martyna i Aleksandra  zadbały o przyjazną atmosferę oraz otwartą przestrzeń do rozmów i refleksji. Uczniowie dowiedzieli się, jak rozpoznawać różne formy przemocy, jak na nie reagować oraz gdzie szukać pomocy.

Zajęcia miały na celu zwiększenie świadomości uczniów na temat różnych form przemocy i sposobów radzenia sobie z nią.

Dziękujemy za wartościowe spotkanie i wspólnie spędzony czas!