Wieczór magii i zabawy

W czwartek 29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. W godzinach 16:00 – 19:00 w budynku szkoły rozbrzmiewała muzyka, o którą zadbał absolwent naszej szkoły Grzesiek. Uczestnicy bawili się w rytm znanych i popularnych piosenek i z niecierpliwością czekali na andrzejkowe wróżby, bez których nie byłoby znakomitej zabawy.
Salę taneczną zdobiły kolorowe klucze, które kryły różne tajemnice, w pewnym momencie muzyka ucichła i każdy wybrał jeden z sześciu kluczy i poznał ukrytą informację.

Później przybyły wróżki z Łysej Góry i wróżyły przyszłość każdemu śmiałkowi, który pragnął ją poznać. Tak więc można było poznać cechy przyszłego małżonka, swoje marzenia, ukryte uzdolnienia, jakie będzie dalsze życie. Nie mogło również zabraknąć wróżby z butami, która pokazuje kto pierwszy zmieni swój stan cywilny. Wróżbę tę zakończono wspólnym tańcem dwójki szczęśliwców, jakimi byli Paulina i Patryk z klasy VIII. Następnie ponownie tańczyliśmy w rytm znanych piosenek.
Chcemy podziękować paniom: Marzenie Kucińskiej, Bożenie Witkowskiej, Mariannie Wychockiej oraz Agacie Cwyl za opiekę podczas dyskoteki i pomoc w organizacji tego wspaniałego wieczoru.

Samorząd Uczniowski