ZABAWA CHOINKOWA

Dnia 13 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa, na której byli obecni uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Zabawa zaczęła się o godzinie 14:00 na sali gimnastycznej, gdzie  absolwenci naszej szkoły przedstawili skecz. Po krótkim przedstawieniu rozbrzmiała muzyka.

Wszyscy obecni wspólnie bawili się  w rytm znanych piosenek. Podczas zabawy nie zabrakło konkursów. Dla młodszych uczestników pierwszego konkursu zadaniem było tańczenie w parach z balonem, aby nie upadł na ziemię. W następnym konkursie starsi uczniowie zmierzyli się z tańcem na gazecie. Po poczęstunku przygotowanym przez rodziców był czas na kolejne konkursy. Zadaniem młodszych dzieci było przeniesienie piłeczki ping ponga na łyżce, by nie spadła. W trakcie zabawy każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie  na tle ścianki. Atrakcją było także malowanie twarzy. Zabawa zakończyła się o godzinie 18:00. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i serdecznie dziękujemy za trud i wysiłek włożony w przygotowanie tej imprezy. Było super!  

Agata Konofał, Patrycja Ośka kl. VII